Yılların verdiği tecrübe ve yüzlerce referans ile hizmet veriyoruz...

  • en
  • de
  • tr

Kurumsal

08 Mayıs 2017      3198 Okuma

Ankara Barış Grup Davlumbaz ve FM200 Yangın Söndürme Sistemleri firmamız hizmet vermiş olduğu yangın söndürme tüpü sayesinde çeşitli hizmetler vererek alanında uzman kişiler tarafından yangın söndürme tüplerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Firma, yangın tüpü almak isteyen ev, iş yeri, ofis gibi yerlere en uygun fiyata hizmet vererek tüplerin satışını yapmaktadır. Kalite ve başarı belgesi sayesinde en ön planda yer almayı başaran barış yangın firması sayesinde artık Ankara yangın söndürme tüpü almak isteyenler en uygun fiyata bu site üzerinden istedikleri kadar yangın söndürme tüpü satın alabilmektedirler.İnsanın hayatta kalmasın sağlayan temel unsurlarından biri olan ateşin pek çok kez de yaşamadan koparma durumlarını ne yazık ki görmekteyiz. Özellikle tedbir alınmadığı zamanlarda ve kaza ile meydana gelen yangın olaylarında cana ve mala büyük zarar vermektedir. Firmamız 15 yıl gibi uzun yıllara dayanan tecrübesini ve ürün kalitesini her daim üst planda tutmuş ve insan hayatının korunmasını temel ilke alarak kaliteli yangın söndürme cihazlarını üretmiştir. Türkiye’nin her yerine 1. Sınıf yangın söndürme cihazı satmakta ve her türlü yangın söndürme cihazının bakım ve dolum işlerini yapmaktadır.

Ankara Yangın Söndürme evlerinizde, binanızda, iş yerlerinizde her daim hazır yangın söndürme cihazlarını hızlı bir şekilde temin etmektedir. Branşında uzman ekibimiz ihtiyacınız olan türde yangın cihazların istediğiniz yere servis garantisi ile getirmekte ve yine istediğiniz yerden alarak bakım ve onarımı işlemlerini süratli bir şekilde yerine getirmektedir. Kuru kimyevi,  Kuru Kimyevi Tozlu Yangın Söndürme Cihazı,   Karbondioksit(CO2) Gazlı Yangın Söndürme Cihazı, Köpüklü Yangın Söndürme Cihazı, HCFC Gazlı Yangın Söndürme Cihazı, Otomatik Sprinkli Yangın Söndürme Cihazı başta olmak üzere, yangın alarm sistemleri, algılayıcılar ve duman detektörlerinin de satış işlemlerini sağlamaktadır. Ayrıca kurumsal şirketlerle uzun vadeli sözleşme kapsamında tüm yangın söndürme cihazlarının bakım, dolum ve değişim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ankara Barış Grup Davlumbaz ve FM200 Yangın Söndürme Sistemleri  sizlere ihtiyacınız olduğu her zaman bir telefon kadar yakındır.  Konu insan hayatı olduğunda kalite ve tecrübe her şeyden önce gelir. Firmamız sizler bu ayrıcalığı sunmaktadır.

Yangın Söndürme Dolapları: Site her alana uygun yangın söndürme dolaplarının satış işlerini yapmaktadır. Sitede bulunan camlı yangın dolabı, tek kapak, tüp bölmeli, beyaz renk tüp bölmeli yangın dolapları çeşitleri sayesinde, müşterisine en uygun fiyata bu dolapların satışını yapmaktadır. Site, yangın söndürme dolapları sayesinde yangın söndürme tüplerinin kolay bir şekilde yerleştirilmesi için bu ürünlerin satışını güvenilir bir şekilde yaparak hizmet vermektedir. Böylece yangın tüpü dolabı satın almak isteyenler site sayesinde en uygun fiyata istedikleri dolap çeşitlerini satın almaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2017-2020 - Bu firma Sincan Rehber'e kayıtlıdır.